چه خریدی دارید؟ با چه قیمتی؟
هیچ فرقی نمیکند این حق شماست که خریدی با کیفیت و مطمئن را تجربه کنید. مجموعه ریسه میسه در کنار شماست تا تجربه ای شایسته از یک خرید به یاد ماندنی را ایجاد کند.
خرید باید آسان باشد، مطمئن و با صرفه، همه اینها در ریسه میسه خلاصه شده از هر کجای ایران که هستید برای یک خرید به صرفه میتوانید روی ما حساب کنید.
ریسه میسه همراه حرفه ای هاست و این تجربه حرفه ای در همه مراحل خرید همراه شماست. از زمانی که قصد خرید کرده اید و نیاز به راهنمایی دارید تا خرید و پشتیبانی ما در کنارتان هستیم.
چون:

در ریسه میسه سرمایه اصلی ، شما هستید و هر کدام از شما عزیزان یک عضو از خانواده بزرگ ما هستید.

تلاش‌مان برای بهبود لحظه‌ای متوقف نمی‌شود. البته در این مسیر پرپیچ ‌و‌خم تنها نیستیم و همراهان شایسته‌ای چون شما دلگرمی اصلی ماست.
بررسی ها نشان می‌دهد که تعداد زیادی از مشتریان، ما را به دیگران توصیه کرده‌اند و سفیر پیام ریسه میسه شده‌اند. مطمئن هستیم راه را درست رفته‌ایم، چرا که مورداعتماد شما هستیم.
مسئولیت های ما:
عملکرد اخلاقی و خیرخواهانه، دغدغه ما به عنوان کسب ‌و کاری ست که همواره خواهان منفعت دوسویه شما و ریسه میسه است. ما در برابر مشتریان خود مسئولیم بنابراین تلاش می‌کنیم اولویت‌های پارسیس را با الویتهای شما همسو کنیم.
ارزش های ما:
ریسه میسه یک خانواده بزرگ است؛ خانواده‌ای که در آن روابط افراد بر اساس اعتماد و همکاری متقابل تعریف شده است. در بین اعضای این خانواده ارزش‌هایی شکل گرفته تا کار کردن به یک فعالیت لذت‌بخش تبدیل شود. و این موضوع قطعا در ارائه خدمات به شما، نقشی اساسی دارد.
تاسیس :
الکتریکی پرتو با بیش از 10 سال سابقه فروش کالای برقی خود را در ایران و در شهر تهران از سال 1390 شروع کرده و با به کار گیری نیروهای متخصص و در نظر گرفتن نیاز بازار ایران توانسته در امر واردات و فروش با رقیبان خود در این صنعت رقابت کند و اینک مجموعه ریسه میسه متشکل از یک دفتر مرکزی، 1 فروشگاه بزرگ حضوری در خدمت رسانی به مشتریان عزیز خود فعالیت دارد
و با نشان اعتماد الکترونیکی و تاییدیه اتحادیه کسب و کار های مجازی در طول ساعات شبانه روز امکان پذیر میباشد.
چرا ریسه میسه؟

ارائه قیمت‌های بسیار مناسب

ارسال به سراسر ایران با حداقل هزینه پست

ساده‌ترین و سریع‌ترین روش خرید به صورت شبانه‌روزی

دسترسی آسان از طریق وب‍سایت، تلفن همراه

پشتیبانی در همه ایام سال توسط تیم مجرب پشتیبانی